Rektora kauss šahā

Šī gada 28.februārī, RTU Datorzinātnes un Informācijas tehnoloģijas fakultātē, Meža ielā 1/3 207.auditorijā plkst. 12 notiks RTU Rektora kauss šahā. Kausa izcīņā var iesaistīties ikviens RTU studējošais students un pārstāvēt savas fakultātes godu.
Sacensību nolikums ŠEIT

Dodies līdzi Talantiem ar „Tallink” kuģi uz Zviedriju!

Lielā RTU rīkotā „Talantu konkursa 2010” atlase ir noslēgusies!
Tieši Tev ir neatkārtojama iespēja vērot sagatavotos šova priekšnesumus un atbalstīt talantus ne tikai Lielajā finālā 25. februārī, bet arī „Tallink” kuģa nakts šova programmā ceļā uz Zviedriju 5. martā!Atbalstītāju grupai „Tallink” piedāvā iegādāties biļetes ar 60% atlaidi un, katrs dalībnieks, pasūtot 2 vakariņas, saņem bezmaksas brokastis. Izmanto savu iespēju – 60% atlaide biļetei un 36 Ls par pilnu ēdināšanas komplektu kruīza ceļojuma laikā – kas var būt labāks par to? Continue reading “Dodies līdzi Talantiem ar „Tallink” kuģi uz Zviedriju!”