Robotex 2010 sacensības Igaunijā

3. – 4. decembrī Tallinas Tehnoloģiju universitātes studentu pilsētiņā noritēs ikgadējās Igaunijas robotikas entuzisatu sacensības Robotex.

Sacensības norisinās jau kopš 2001. gada, kad sacentās kopā tikai astoņas komandas – 5 no Tallinas tehnoloģiju universitātes un 3 no Tartu universitātes. Robotex sacensībās pamatā katru gadu tiek veidota jauna disciplīna. Taču otro reizi sacensības noritēs futbola arēnā…
Visi ir laipni aicināti piedalīties – nav nekādas dalības maksas un organizātori komandām piedāvās bezmaksas naktsmītnes. Sacensības un tehnoloģiju izstāde notiks 3. un 4. decembrī. Tā ir lieliska iespēja pārbaudīt savas prasmes un inženiera talantu, kā arī popularizēt Latvijas vārdu. Sekojiet informācijai RTU DITF robotikas kluba majaslapā.

Vairāk informācijas šeit: www.robotex.ee Continue reading “Robotex 2010 sacensības Igaunijā”