BEST Ziemas kursu sezona ir klāt!!

BEST jeb Board of European Students of Technology sezonāli organizē dažādus kursus par ikvienam interesējošām tēmām, lai katrs Tehnisko zinātņu students gūtu iespēju papildināt universitātē iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskajām.

BEST ir tehnisko studentu apvienība Eiropā, kurā darbojas vairāk kā 2500 gluži tādu pašu studentu kā Tu. BEST apvieno 83 universitātes 30 Eiropas valstīs.

Tieši tagad Tev un tieši Tev kā RTU studentam, tiek dota lieliskā iespēja pieteikties uz kādu no BEST kursiem, lai padarītu savu ikdienu interesantāku, gūtu jaunu pieredzi tehniskajās sfērās, iepazītu jaunu valsti, kultūru, gūtu jaunus kontaktus un neaizmirstamas atmiņas!

N.B! Tavas izmaksas?? Kursu dalības maksa ir ne vairāk kā 20 Euro + ceļa izdevumi turp-atpakaļ uz kursiem.

Interesē? Piesakies! Tas ir to vērts!! Continue reading “BEST Ziemas kursu sezona ir klāt!!”