Izsludināts konkurss “Lec biznesā!”

Hipotēku banka, veicinot jauniešu iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, izsludina biznesa plānu konkursu “Lec biznesā!”

Hipotēku banka konkursu “Lec biznesā!” rīko sadarbībā ar biedrību “Līdere” un aicina tajā piedalīties jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Biznesa plānu konkursa 30 uzvarētājiem tiks piesaistīts mentors, kas palīdzēs uzsākt uzņēmējdarbību, 5 labākie saņems naudas balvas 1000 latu apmērā un nākamie 5 – naudas balvas 500 latu apmērā.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim vai jauniešu grupai jāsagatavo biznesa idejas apraksts uz ne vairāk kā 3 lapām un kopā ar pieteikumu un CV jāiesniedz Hipotēku bankā līdz 2010. gada 15. novembrim.

Līdz 29. novembrim tiks paziņoti tie, kas iekļuvuši konkursa otrajā kārtā. Continue reading “Izsludināts konkurss “Lec biznesā!””

„Tehniskās jaunrades dienas 2010” ir izglītojoša un motivējoša rakstura 5 pasākumu cikls, kas notiks novembrī dažādās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē un Liepājā. Pasākuma laikā dalībnieki veidos sacensību priekšmetus, ar kuriem sacentīsies 5 disciplīnās – robotikā, ķīmijā, programmēšanā, transportlīdzekļu konstruēšanā un ūdens rata būvē.

Pasākumi tiks rīkoti:

6. novembrī plkst. 12.00 – Rīgā, Rīgas Tehniskajā universitātē
7. novembrī plkst. 12.00 – Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē
14. novembrī plkst. 12.00 – Valmierā, Vidzemes Augstskolā
21.novembrī plkst. 12.00 – Rēzeknē, Rēzeknes Augstskolā
28.novembrī plkst. 12.00 – Liepājā, Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē

Continue reading “Piecās Latvijas pilsētās norisināsies piecas „Tehnisko jaunrades dienu 2010” darbnīcas!”