Aktīvā atpūta aktīviem DITFiem!

Oktobris jau ir klāt, bet Tu atrodies pastāvīgā steigā un mācībās un nespēj izbaudīt zelta rudens apburošo skaistumu? Neskumsti! Mēs nevaram atļaut Tev palaist garām šo lielisko iespēju, tādēļ aicinam Tevi piedalīties DITF SP rīkotajā ekskursijā uz Siguldu!

Lai izjustu rudens ainavas burvību, iesim pastaigā pa Siguldas skaistajiem ceļiem un takām. Būsi gatavs noiet 10 km :)? Kā balva par izturību pastaigas beigās Tevi gaidīs pikniks draugu lokā. Omulīgā atmosfērā sildīsimies pie ugunskura un cepsim desiņas!

Tātad, kas tiek plānots šajā dienā, 16. oktobrī:

1) 8.30 tiekamies pie centrālās stacijas galvenās ieejas (iekšā)

Tev jāpaņem 3,10 Ls (ceļam turp un atpakaļ)

2) 10.21 esam Siguldā un ejam baudīt Siguldas skaistumu. Tā kā tiek plānots Turaidas pils apmeklējums, obligāti paņem līdzi studenta apliecību, ISIC karti un 1 Ls ieejas maksai. Continue reading “Aktīvā atpūta aktīviem DITFiem!”

DITF iesvētības 2010, jeb Vecmeitu vakars + Fukšu balle

Čau, pirmīti! Vai Tu zini kas notiks 14. oktobrī plkst. 14.10? Šogad RTU svin savu 148. dzimšanas dienu un visas dienas ietvaros notiks svinīgi pasākumi. Kāds tad ir visjautrākais, visoriģinālakais un visvērēnīgakais pasākums? Protams, tās ir iesvētības. Šī pasākuma gaitā Tu iegūsi izpratni par DITFu dzīvi, par izklaidēm, iepazīsies ar vecāko kursu studentiem, kā arī Tev būs lieliska iespēja iepazīt savus kursabiedrus ne vien kā mācībkāras, zinību alkstošas un bezpersoniskas būtnes, bet arī no pavisam cita skatu punkta. Continue reading “DITF iesvētības 2010, jeb Vecmeitu vakars + Fukšu balle”