Kļūsti par asins donoru- saņem brīvbiļeti uz Līvu akvaparku un laimē kruīza ceļojumu!

Š.g. 9.februārī laika posmā no plkst. 10:00- 14:00 Meža ielā 1 (korpuss un telpa tiks precizēta) notiks asins donoru diena, kurā ikviens augstskolas students, pasniedzējs un darbinieks aicināts ziedot asinis un palīdzēt nelaimē nonākušajiem.
Ar SEB bankas atbalstu asins donoru dienas notiek projekta „Mīlestības Svētki” ietvaros, tādēļ ikviens donors saņems brīvbiļeti uz speciāli donoriem rīkotu pasākumu ‘Līvu akvaparkā” š.g. 12. februārī no plkst. 18:00- 22:00, kur varēs baudīt ne tikai lieliskus ūdens priekus, bet arī dejot DJ Roberta Lejasmeijera vadībā, kā arī piedalīties dažādos konkursos, vērot šovprogrammu un izbaudīt lielisku masāžu, turpat uz vietas veidotajos masāžas salonos.
Asins donora ieguvumi:
• Valsts obligātā kompensācija (vieglas brokastis un 3 Ls pusdienu nauda);
• Iespēja bez maksas noteikt asins grupu, kā arī veikt pārbaudes uz dažādām infekcijām;
• Brīvbiļete uz 12. Februāra pasākumu „Līvu akvaparkā”;
• Dalība „Tallink” loterijā, kurā iespējams laimēt vienu no četriem kruīza ceļojumiem;
• „Tallink” biedra karte „Club One Bronze”;
• Suvenīri no SEB bankas.

Lai kļūtu par donoru, jāievēro:
• Jābūt 18- 65 gadus vecam;
• Jāsver ne mazāk kā 50 kg;
• Nedrīkst lietot treknus ēdienus asins došanas dienā, kā arī dienu iepriekš;
• Nedrīkst lietot alkoholu, pirms procedūras nesmēķēt;
• Neēdis cilvēks nedrīkst nodot asinis;
• Neaizmirstiet personas apliecinošu dokumentu.

„Mīlestības Svētki” ir lielākā šāda veida labdarības akcija Latvijā, kura tiek rīkota sadarbībā ar Valsts asins donoru centru. Asins donoru dienas notiks arī citviet: 21. Janvārī- SEB bankas finanšu centrā (Meistaru iela 1, Valdlauči), 26. janvārī – BAT (Graudu iela 68), 2. februārī – RSEBAA (Meža iela 3), 4. februārī – I/C Olympia (Āzenes iela 5), 3. un 4. februārī – RSU (VADC- Sēlpils iela 6).
„Mīlestības Svētku” galvenais atbalstītājs – SEB banka.
Svētkus atbalsta: Nacionālais e-dienests Inbox.lv, Shark energy drink, European Hit Radio, Draugiem.lv, Tallink, 1188.lv, Double Coffee, E3 projekts, I/C Olimpia, Studentlife.lv, Līvu Akvaparks, Nightlife.lv, Atlants.lv, Pussy Lounge, Riga PARTYBUS, Boomboxera.lv.

Sīkāka informācija: www.milestibassvetki.lv un www.twitter.com/MilestibaSvetki