Nedēļa ar “DITF Šķērsgriezumā” 2011!

Jau piekto gadu no 11. līdz 14.aprīlim RTU Datorzinātnes un informāciju tehnoloģiju fakultāte piedāvā studentiem ar datoriem, studijām un izklaidi saistītu nedēļu!

Pasākuma grafiks:

11.04. Smelies zināšanas no speciālista pieredzes – klausies Nexum Insurance Technologies sistēmu arhitekta Valda Iljuconuka vieslekciju, Meža 1/1, 301. aud. 12:30- 14:05.

12.04. Dodies informatīvi –izklaidējošā ekskursijā! Tev ir ekskluzīva iespēja apmeklēt DEAC pazemes datu glabātuves centru Grīziņkalnā, un jauno Tieto biroju Ropažu ielā – izmanto to!. Tiekamies pie Meža ielas 1/1 plkst. 14:15! Piesakies uz skersgriezums@ditfi.lv! Continue reading “Nedēļa ar “DITF Šķērsgriezumā” 2011!”

Piesakies sacensībām Tīrasiņu DITFs

Piesaki savu komandu divu cilvēku sastāvā erudīcijas, atjautības un izveicības sacensībām „Tīrasiņu DITF’s”! Tevi sagaida aizraujoši zināšanu, izdomas, orientēšanās spēju un ātruma pārbaudes uzdevumi!

Līdz 12.04 sūti savu pieteikumu, norādot abu dalībnieku vārdu, uzvārdu un telefona nr. uz e-pastu sacensības@ditfi.lv vai atnāc un piesakies sacensību dienā! Continue reading “Piesakies sacensībām Tīrasiņu DITFs”