Konkursa “Labās prakses” atklāšana 12.aprīlī

Jau trešo gadu VAS „Latvijas Hipotēku un zemes banka”, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments un RTU Attīstības fonds organizē projektu konkursu „Labā prakse”. Otrdien, 12.aprīlī, plkst.14.30, Kaļķu ielā 1, RTU 119.telpā notiks vasaras prakšu konkursa atklāšanas pasākums, kurā piedalīsies RTU kanclers Ingars Eriņš, LLU pārstāvis, Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane, kā arī studenti un uzņēmēji. Pasākuma laikā tiks sniegta informācija par konkursa norises gaitu, uzņēmumiem, kas piedāvās prakses vietas, kā arī tiks parakstīts konkursa nolikums. Pasākumā piedalīsies arī studenti, kas iepriekšējos gados izmantoja „Labās prakses” iespējas. Continue reading “Konkursa “Labās prakses” atklāšana 12.aprīlī”