Reklaminators

Pienācis laiks apzināt savu radošo pusi!

IEVF Studentu pašpārvalde piedāvā Tev reklāmas dienu 28. aprīlī, kad varēsi i/c Olimpia uzzināt vairāk par reklāmu, nofotografēties un nokļūt reklāmā, apskatīt ideju sienu un dalīties ar savām idejām reklāmai RTU un īstenot savas reklāmas idejas uzņēmumos, saņemot lieliskas balvas!

28. aprīlī no 10.00 līdz 21.00 nāc uz i/c Olimpia (2.stāvā) un ļauj, lai Tevi ierauj Reklaminatorā! Continue reading “Reklaminators”

Apmaldīšanās sacensībās DITFi ieņem otro vietu

15.-17. aprīlī Carnikavas-Ādažu apkārtnē norisinājās RTU MLĶF, ETF un Studentu parlamenta Sporta nodaļas organizētās piedzīvojumu sacensības „Pazudušie”. Tajās piedalījās 12 studentu komandas (katra 4 cilvēku sastāvā); pasākuma organizēšanā iesaistījās vairāk kā 30 studenti.

Komandas startēja trasē ap 1900 piektdienas vakarā, finišu sasniedzot vien sestdienas pēcpusdienā. Continue reading “Apmaldīšanās sacensībās DITFi ieņem otro vietu”