Android diena

Starptautiskā studentu organizācija EESTEC par godu šim mazajam zaļajam robotiņam ir noorganizējusi semināru „Android diena”, kur interesenti varēs iepazīties ar Android aplikāciju izstrādi, pieejamību un aktualitāti . To atklās Kristaps Skutelis, vairāk pazīstams kā Krizdabz – populārs latviešu IT blogotājs. Seminārā par šo tēmu runās arī dažādu uzņēmumu pārstāvji. SIA AmberPhone tehniskais direktors Didzis Andersons apskatīs dizaina lomu. SIA Graftik vadītājs un grafiskais dizainers Markus Rožkalns stāstot ne tikai par Android sniegs mazu pamācību kā „adaptēties mobilajā nākotnē”. Toties par pašu aplikāciju izstrādi Jums pastāstīs Accenture  pārstāvis Uldis Indriksons.

Android dienu seminārs ir daļa no starptautiskām Android aplikāciju sacensībām.

EESTEC International jau otro gadu izsludina konkursu “Android competition”, kurā dalībnieku uzdevums komandās, kuru sastāvā ir 3 cilvēki, ir izveidot pēc iespējas oriģinālāku un advancētāku aplikāciju, kas palīdzētu uzlabot mācību procesu un ikdienu.

Sīkāka informācija par semināru: www.eestec.lv/android

Pieteikšanās (!vietu skaits ierobežots!www.eestec.lv/pieteikumaanketa