Šo sestdien talkojam Ķīpsalā!

Zemi atkal pārklāj krāsainās kļavu, kastaņu, pīlādžu un citu koku lapas, un tas nozīmē, ka pienācis laiks arī RUDENS TALKAI! Ja esi students, pasniedzējs, Ķīpsalas iedzīvotājs vai vienkārši jebkurš jauks cilvēks, tad sestdien, 20.oktobrī, Tu esi laipni gaidīts Rudens talkā, lai kopīgi ar citiem čakliem palīgiem sakoptu Ķīpsalas teritoriju.

Neatkarīgi no tā, cik zaļi vai ne-zaļi domājošs esi ikdienā, Tev taču patīk, ja vide ir tīra un skaista? Tad pievienojies mums! Par maisiem mēs būsim parūpējušies. Continue reading “Šo sestdien talkojam Ķīpsalā!”

Rīgas Tehniskās universitātes 150 gadu jubilejas ietvaros norisināsies skaistuma un inteliģences konkurss „Mis & Misters RTU 2013”. Pirmā atlases kārta norisināsies 29.novembrī. Konkursu „Mis&Misters RTU 2013” rīko RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Studentu klubu. Skaistuma un inteliģences konkurss „Mis & Misters” notiks jau sesto reizi. Šī konkursa aizsākumi meklējami jau 2002.gadā. Konkurss norisināsies divās kārtās – atlases kārta un fināls. Atlases kārtā ir paredzēts pārbaudīt konkursa dalībnieku IQ, kustību mākslu, prezentēšanās prasmi un citas iemaņas. Mērķis būs izraudzīt piecus puišus un piecas meitenes konkursa finālam. Continue reading “Studentus aicina pieteikties konkursa “Mis un Misters RTU 2013″ 1.atlases kārtai”