IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM „SoLiS +”

Oktobra beigās, kamēr aiz loga būs drēgns un lietains, RTU Studentu parlaments ir sarūpējis iespēju piedalīties nu jau par tradīciju kļuvušajā aktīvā izaugsmes seminārā “SoLiS +”. Mēs ticam, ka šī būs iespēja ikvienam no 26. līdz 28. oktobrim iegūt vairāk, lai uzlabotu savas intrešu pārstāvniecības spēj

Semināra programmā paredzētas treniņlekcijas Latvijā atpazīstamu personību vadībā:  par vārda spēku, jautājumu sagatavošanu un uzdošanu, par viedokļa paušanu un debatēm. Protams, neiztiks arī bez radošiem un sportiskiem uzdevumiem, kā arī tīklošanās. Continue reading “IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM „SoLiS +””

BALTIJAS DANČU NAKTIS

Baltijas Danču Naktis 2012VI Starptautiskais tradicionālo deju festivāls
no 5.-7.oktobrim 2012.g.

Piektdien, 5. oktobrī Rīgas Skolēnu pils Svētku zālē, Kr.Barona ielā 99
19:00 – Iepazīšanās vakars, sadancošana. Spēlēs KOKLE, RĪGAS DANČU KLUBS, viesi no Lietuvas. Danču spēlēšanai laipni aicināts pievienoties ikviens muzikants!
Ieeja Ls 3,-; skolēniem, studentiem Ls 2,-

Sestdien, 6. oktobrī VEF Kultūras pils Kamerzālē, Ropažu ielā 2
Deju meistarklases
16:00 Lietuviešu dejas