Tehnisko specialitāšu studentiem bieži vien trūkst uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas, lai dibinātu savus uzņēmumus. Tāpēc jau ceturto gadu tiek organizēts biznesa interešu klubs (BIK) «Portfelis», kura mērķis ir veicināt neformālās biznesa izglītības iegūšanu RTU studentu vidū, ļaujot iegūt reālu uzņēmējdarbības pieredzi, nepieciešamās zināšanas un noderīgus kontaktus jaunu un veiksmīgu uzņēmumu dibināšanai.

Biznesa interešu kluba «Portfelis» lekciju tematika ir plaša: gan sociālām tēmām veltīta – tādām kā motivācija, līderprasmes, laika plānošana, stresa vadība, darbs komandā, prezentēšanas un uzstāšanās prasmes; gan ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām veltīta – biznesa plāna veidošana, projektu vadība, finanšu plānošana, nodokļi, produktu virzīšana tirgū, personāla vadība u. c. Continue reading “Biznesa interešu klubs „Portfelis” palīdzēs Tev spert pirmos soļus sava biznesa uzsākšanā”