RTU Rektora kausa izcīņa 2012./2013. studiju gadā ir sākusies

Student, sarosies, ir pienācis īstais laiks, lai noskaidrotu, kurai fakultātei maijā būs tas gods pārvest mājās sacensību galveno balvu – RTU Rektora kausu un visa nākamā gada laikā saukties par universitātes saliedētāko, sportiskāko un spēcīgāko fakultāti. Kā jau mēs visi zinām, tad 2011./2012. Studiju gadā šo tituli izcīnīja Būvniecības fakultāte un pagaidām Rektora kauss glabājas pie BF dekāna J.Smirnova, bet vai būvniekiem izdosies noturēt šo titulu, tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no Tevis! Continue reading “RTU Rektora kausa izcīņa 2012./2013. studiju gadā ir sākusies”

„Uzdāvināsim Viļakas novada bērniem prieku!”

Viļakas novada Viduču internātpamatskolas bērni lūdz mūsu palīdzību un atbalstu. Par laimi, šos bērnus nav skārusi kāda reta iedzimta slimība vai trauma, kas ietekmētu viņu dzīvi. Viņus ielenc tik ierastā nabadzība, par kuru mēs, kam koka zirdziņš jau ir vēsturiska vērtība, nevis ikdiena, reti aizdomājamies. Tādēļ mēs, RTU Studentu parlaments, lūdzam Tevi palīdzēt tiem, kam dots mazāk.

Viduču internātā mitinās septiņu līdz piecpadsmit gadu veci bērni, kuri nāk no trūcīgām un pat ļoti trūcīgām ģimenēm. Continue reading “„Uzdāvināsim Viļakas novada bērniem prieku!””