Noskaidroti konkursa “Mis un Misters RTU 2013″ finālisti

29. novembrī RTU galvenajā ēkā Kaļķu ielā 1 valdīja īpaša gaisotne. Uz nopietnu cīņu par vietu skaistuma un inteliģences konkursa “Mis un Misters RTU 2013” finālā bija sapulcējušies 38 RTU studenti. Katram nācās pierādīt un parādīt sevi žūrijas priekšā, kura bija patiešām prasīga un vēlējās redzēt labu sniegumu, jo nākamajā kārtā iekļūt lemts vien desmit dalībniekiem. Continue reading “Noskaidroti konkursa “Mis un Misters RTU 2013″ finālisti”

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments sadarbībā ar Latvijas Pastu rīko vēl nebijušu akciju, kuras ietvaros ikvienam universitātes studentam, kā arī universitātes personālam būs iespēja nosūtīt Ziemassvētku pastkartes Latvijas teritorijā bez maksas. Akcija notiks no 3. līdz 7.decembrim RTU Zinātniskās bibliotēkas telpās, Ķīpsalas ielā 10, Rīgā.

Ziemassvētku pastkaršu nosūtīšanas akcija notiks RTU – tās ietvaros universitātes studenti un darbinieki tiek aicināti izveidot savu unikālu pastkartes dizainu. Continue reading “RTU STUDENTU PARLAMENTS UN LATVIJAS PASTS AICINA PIEDALĪTIES ZIEMASSVĒTKU PASTA AKCIJĀ”