BAT SP un RTU SP 7.augustā rīko starpaugstskolu volejbola turnīru

Šajā vasarā Tev ir lieliska iespēja kopā ar saviem draugiem izbaudīt sportisku vasaras garšu, enerģiski pavadot laiku volejbola turnīrā, kuru rīko Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments.

Saule, smiltis, jūra, iedeguši augumi, bikini un kaislīga sacensība visas dienas garumā – tas viss Tevi sagaida, piesakoties RTU SP un BAT SP rīkotajam volejbola turnīram, kas notiks 7. augustā Latvijas saulainākajā vietā “Coconut beach” volejbola laukumā – Konkordijas iela, Majori, Jūrmala, LV-2015.

Piesaki savu komandu divu cilvēku sastāvā līdz piektdienas, 3. augusta, plkst.12.00, rakstot uz ilze.sturmane@batsp.lv, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un komandas kapteiņa kontaktinformāciju.

Reģistrēšanās sacensību dienā: no plkst. 10.00.

Sacensību sākums: 11.00.

Dalības maksa: 2ls

Turnīra nolikumu skatīt šeit!

BAT SP un RTU SP volejbola turnīru atbalsta: AVONContexHappy UPČetri Balti krekliPIF PAF un Sporta klubs KL.

Tiekamies laukumā!

RTU Studentu parlaments