Mehu Zelta Ola – geokešinga sacensības!

Pēc mehu saskriešanās ar Lieldienu zaķi, uz visām debess pusēm pašķīda gan mehu gan zaķa rūpīgi krāsotās Lieldienu olas. Mehi ar Lieldienu zaķi noslēdza vienošanos, ka aicinās palīgus un kopīgiem spēkiem atradīs pazudušās olas. Pievienojies arī Tu, un ar draugiem palīdzi atrast Mehu Zelta olas.

Izveido 2-3 cilvēku komandu un piedalies Transporta un Mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotajās geokešinga sacensībās un meklē RTU teritorijās izvietotos slēpņus. Sacensības norisināsies no 9. Līdz 22. Aprīlim. Komandu vari pieteikt līdz 7. Aprīlim. Ja nepaguvi pieteikties līdz 7.aprīlim tev vēl ir iespēja pieteikties līdz 14. Aprīlim. Atrodi slēpņus ar  īpašajiem kuponiem, kurus vari samainīt Ķīpsalā, Studentu Parlamentā, pret vērtīgām balvām no Piebalgas kvasa, Woki Toki, Red Bull, Fantasy Park, u.c.

Labākie slēpņotāji tiks dāsni apbalvoti Mehu dzimšanas dienas ballītē, 11. Maijā, Mehu kultūras namā.

Neaizmirsti, ka, lai atrastu slēpņus, tev noderēs mobilais telefons ar iebūvētu GPS uztvērēju un QR kodu lasītāju.

Ar sacensību aprakstu un nolikumu vari iepazīties ŠEIT

Pieteikt savu komandu ŠEIT