MSv-logo-originalUzsākot Baltijas valstīs lielāko asins ziedošanas projekta „Mīlestības svētki 2013” kampaņu, augstskolu pārstāvji ir aicināti otrdien, 22.janvārī pulksten 11.00 uz preses konferenci, kas notiks SEB bankas filiālē Vaļņu ielā 11.

Preses konferences ietvaros interesenti tiks informēti par projekta līdzšinējo Continue reading “Preses konferencē informēs par projekta „Mīlestības svētki 2013” sociālajiem mērķiem”

Portfelis logoTehnisko specialitāšu studentiem bieži vien trūkst uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas, lai dibinātu savus uzņēmumus. Tāpēc jau ceturto gadu tiek organizēts biznesa interešu klubs (BIK) «Portfelis», kura mērķis ir veicināt neformālās biznesa izglītības iegūšanu RTU studentu vidū, ļaujot iegūt reālu uzņēmējdarbības pieredzi, nepieciešamās zināšanas un noderīgus kontaktus jaunu un veiksmīgu uzņēmumu dibināšanai. Continue reading “Biznesa interešu klubs „Portfelis” palīdzēs Tev spert pirmos soļus sava biznesa uzsākšanā”