Lotus konference, par IT izglītību.

945272_10151360045651302_1888469881_nStudentu organizācija AIESEC piedāvā apmeklēt „Lotus 10” konferenci, kas veltīta tēmai „Informācijas tehnoloģiju izglītība”. Konference notiks 24.maijā, Swedbank konferenču zālē, Balasta dambī 1a, Rīgā.

„Lotus” ir konferenču sērija, kuru rīko studentu organizācijas AIESEC Rīgas filiāle. Katra konference ir veltīta atsevišķai tēmai, kuras mērķis ir motivēt jauniešus un studentus Latvijā izmantot jaunās iespējas un iet kopsolī ar laiku. Šogad apmeklēt konferenci aicinām jauniešus un Continue reading “Lotus konference, par IT izglītību.”

Stipendiju konkurss „Pierādi sevi vasarā!”

promo_vasaras_prakshu_konkurssRīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina stipendiju konkursu „Pierādi sevi vasarā!”, kura ietvaros ikvienam RTU studentam ir iespēja saņemt izvēlētajai studiju programmai atbilstošu prakses vietu kādā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī saņemt stipendiju 120 LVL vērtībā.

Vasaras stipendiju konkursa „Pierādi sevi vasarā!” mērķis ir veicināt RTU studentu Continue reading “Stipendiju konkurss „Pierādi sevi vasarā!””