plakaats_ekoorientesanas_13_7Jebkura vieglā auto vadītājiem un piedzīvojumu meklētājiem 1. jūnijā, maršrutā Rīga – Liepāja, auto sacensības – EkoOrientēšanās. Pasākuma ietvaros – piedzīvojumu spēle, autorallijs, ekobraukšana.

“Projekta mērķis ir popularizēt ekonomisku un videi draudzīgu auto vadīšanas stilu plašākai sabiedrības daļai. Vēlamies dalīties degvielas taupīšanas un vides saudzēšanas noslēpumos ar dalībniekiem un citiem interesentiem. Šī pasākuma ietvaros, dalībniekiem būs iespēja iesaistīties aizraujošā, piedzīvojumiem bagātā ekskursijā, atklājot to, ko ikdienas steigā nepamanām. Sacensību gaitā tiks noskaidroti ekonomiskākie braucēji četrās autobraucēju kategorijās – benzīns vai dīzelis, auto pilna masa līdz 1500kg vai virs 1500kg” – par pasākumu stāsta galvenais organizators Kaspars Dobrais – Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Sociālo lietu nodaļas vadītājs. Continue reading “Atklāta pieteikšanās piedzīvojumu un degvielas ekonomēšanas sacensībām „EkoOrientēšanās””