Piedalies projektā «Seko studentam»

A2-seko-studentam---preview (1)Sveiks, student!

Atceries savu skolas laiku un studiju sākumu? Cik daudz iespēju un izvēļu! Aicinām Tevi kļūt par kāda vidusskolēna draugu un padomdevēju un pastāstīt par studijām un dzīvi RTU!

Piedalies projektā «Seko studentam», kas notiks no 28. oktobra līdz 1. novembrim.

Tavs uzdevums ir skolniekiem parādīt:

Pārvērt savas idejas realitātē un kļūsti par nākamo Skype!

G48_Riga_posterGarage48 atgriežas Rīgā! Slavenākais „hackatons” reģionā – Garage48 – atkal notiks Rīgā no 15. līdz 17. novembrim. Pasākums, nu jau tradicionāli, norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Piektdienas vakarā aptuveni 100 dizaineru, aplikāciju izstrādātāju, mārketinga profesionāļu un ideju autoru tiksies, lai prezentētu savas idejas. Pasākuma mērķis ir tikai 48 stundu laikā radīt fantastiskas programmas, kuras tiks prezentētas pasaulei svētdienas vakarā. Dalībnieku atlase un princips, pēc kura komandas tiek sadalītas, nodrošinās to, lai katra komanda spētu to panākt. Pateicoties izcilajiem rezultātiem, Garage48 jau vairākas reizes ir nonācis pasaules mediju redzeslokā.

Šogad Garage48 jau norisinājās Ventspilī, tāpēc tagad atgriezīsim ballīti Rīgā! Garage48 Continue reading “Pārvērt savas idejas realitātē un kļūsti par nākamo Skype!”