_origin_Latvijas-Studentu-1Latvijas Studentu apvienības (LSA) „Gada Balva” ir ikgadējs un tradicionāli rīkots notikums – balvu pasniegšanas ceremonija, kuram tiek meklēts galvenais atbildīgais jeb projekta vadītājs. Continue reading “Tiek izsludināta pieteikšanās uz Latvijas Studentu apvienības „Gada Balvas” projekta vadītāja vietu”

Microsoft studentu partneri

236717_ORIGINAL_1302684243.jpgHey  Hey DITF student!

Microsoft Latvia meklē augstskolu studentus, kas studē IT tehnoloģijas, dizainu vai mārketingu un vēlas iegūt praktisku pieredzi.
Microsoft studentu partneri (MSP) pārstāv Microsoft savu augstskolu fakultātēs, apgūst informācijas tehnoloģijas (IT) un dalās šajās zināšanās ar citiem, publiski uzstājoties, organizējot pasākumus, kā arī paužot viedokli interneta medijos. Continue reading “Microsoft studentu partneri”