Mīlestības svētku konkurss „SAVEDĒJI” – Satiec savu otro pusīti!

Msv-savedeji21.februārī tieši Tev būs iespēja satikt cilvēku, ar kuru Tev ir lieliska saderība. Vēlies zināt kā? Aizpildi anketu par sevi un savām vēlmēm un piedalies konkursā „SAVEDĒJI”!

Ja vēlies atrast kādu jauku cilvēku, ar kuru kopīgi apmeklēt Mīlestības svētku 2013 noslēguma pasākumu 28.februārī, tad mēs Tev varam palīdzēt. Tev ir jāaizpilda anketa līdz 17.februārim, norādot informāciju par sevi, savām interesēm un vēlmēm, un īpaša Mīlestības svētku komanda Tev piemeklēs cilvēku, kas arī būs pieteicies konkursā, ar kuru Tev varētu būt lieliska saderība.

Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

Pēc 18.februāra Tu saņemsi atbildi, vai starp cilvēkiem, kas pieteikušies konkursā, esam atraduši Tev kādu īpašu cilvēku, un 21.februārī klubā „Just – Mīlestības svētku 2013 Preparty – Tev būs iespēja viņu satikt, kopīgi pavadīt laiku, lai iepazītos, un labākais pāris iegūs biļetes uz noslēguma pasākumu.

Ja ir kādi jautājumi, raksti uz e-pastu: danuta@milestibassvetki.lv.

Apziņa, ka kādam cilvēkam nozīmējam vairāk nekā visi citi, viņa tuvumā kāpina
darbaspējas, izdomas un izturības spēku vai līdz bezgalībai. /Zenta Mauriņa/

„Mīlestības svētku 2013” noslēguma pasākums norisināsies 28.februārī no plkst. 21:00 Mājā, kurā dzīvo kino. Pasākuma vietā varēs baudīt vakaru populāru un studentu vidū iemīļotu grupu un dziedātāju pavadībā uz 3 skatuvēm, vērot kādu no jaunākajām filmām 10 kinozālēs, kā arī neiztikt bez uzrunām, konkursiem un citiem pārsteigumiem. Vairāk informācijas par pasākumu: www.milestibassvetki.lv