SIA “DPA” prakses stipendija DITF studentiem

dpa logoRTU Attīstības fonds sadarbībā ar SIA „DPA” izsludina praktisko iemaņu veicināšanas stipendiju konkursu ar mērķi finansiāli veicināt Latvijas augstākās izglītības iestāžu Datorzinātņu un IT nozarē studējošo studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Prakses stipendijas uzdevums paredz studentiem iemaņu papildināšanu dažādās ar informācijas tehnoloģijām saistītās jomās, sniedzot atbalstu konsultantiem nozīmīgu pētījumu veikšanas procesā, kontaktējoties ar uzņēmuma klientiem un piedaloties darba grupas informācijas apritē.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas kā stimuls praktisko iemaņu iegūšanai stipendijas finansētāja uzņēmumā informācijas tehnoloģiju projektu vadības jomā. Ar piedāvātās prakses uzdevumiem var iepazīties konkursa nolikuma pielikumā.

Kam: Datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju nozarē studējošiem studentiem

Sadarbībā ar: SIA „DPA”
Skaits: 2 ikmēneša stipendijas