Studentu kartinga kauss 2013

skk_13_plakaats_lielsPriecīgs un gaidīts notikums visiem studentiem, kas aizraujas ar autosportu. Oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu pašpārvalde „Mehi” atkal rīko Studentu kartinga kausu – aizraujošas un adrenalīna pilnas sacensības, kurās ikviens students varēs pārbaudīt un pilnveidot meistarību ar kartingu slēgtā trasē profesionāļu uzraudzībā, kā arī pacīnīties par vērtīgām balvām.

Aicinām visus entuziastus pieteikties sacensībām līdz 16.oktobrim, aizpildot anketu, kas atrodama mājaslapā www.mehi.lv – sadaļā Studentu kartinga kauss. Dalības maksa – 7 Ls.

Pasākums norisināsies kartinga hallē „Ātruma cilts” (Rīga, Mežciems, S. Eizenšteina iela 2). Paredzēti 2 posmi – atlase un fināls. Atlases posmi gaidāmi 21., 22., 23.un 24.oktobrī no plkst. 18.00 – dalībnieki paši var izvēlēties sev piemērotāko dienu. Savukārt Lielajā finālā, kas notiks 31.oktobrī no plkst. 14, uzzināsim uzvarētājus, kuru pārstāvētā augstskola varēs gadu lepoties ar seciāli izveidoto ceļojošo kausu. Ātrākos braucējus priecēs balvas no “Aerodium”, “YoYo Frozen Yoghurt” un “Fantasy Park”.

Studentu kartinga kauss tiek rīkots jau 4.reizi, ik reizi pulcējot krietnu skaitu studentu, kas vēlas izbaudīt adrenalīnu un sacensību garšu. Sacensību rīkotāji „Mehi” ir nepolitiska un bezpeļņas organizācija, kas pārstāv studentu intereses RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē. Plašāku atpazīstamību „Mehi” ieguvuši, organizējot tādus ievērojamus projektus kā „Studentu kartinga kauss”, „STiKS”, „EkoOrientēšanās”.

Sīkāka informācija par pasākumu, nolikums un pieteikšanās www.mehi.lv