Vafeļu inženieris

Arī šogad jau piekto reizi RTU Būvniecības fakultātes studentu pašpārvalde aicina piedalīties garšīgākās RTU konstruēšanas sacensībās – ” Vafeļu inženieris “, kur tikai no vafeļu plāksnēm un kausētās šokolādes būs jāuzbūvē augstākais tornis vai dizaina objekts.

Vai atceries, kā toreiz saulainajā vasaras dienā, Tu sēdēji smiltīs un cēli savu sapņu pili? Smilšu torņi, koka tiltiņi un gliemežvāku logi… Bet kā būtu celt garšīgu vafeļu pili, pārlietu ar karstu šokolādi? Continue reading “Vafeļu inženieris”

STiKS

Izdzirdot vārdu spageti, noteikti pirmais, kas Tev nāk prātā ir Boloņas mērce vai kāds cits kulinārijas brīnums. Bet vai esi spējīgs iedomāties, ka 1 kg makaronu var izturēt līdz pat 500 kg lielu slodzi? Spageti makaroni, ass prāts un mazliet līmes ir viss, kas nepieciešams, lai to panāktu. Ja netici, tad Tev ir iespēja pārbaudīt savus spēkus un inženiera prasmes, pieņemot Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes izaicinājumu projektā “STiKS”. Uzbūvē visizturīgāko makaronu tiltu un cīnies par iespēju piedalīties Spageti makaronu tiltu konstruēšanas pasaules čempionātā Ungārijā.
Continue reading “STiKS”