Konkurss “Global Innovation Tournament”

249565lRSEBAA Studējošo pašpārvalde kā Latvijas pārstāvji organizē konkursu “Global Innovation Tournament”, kas studentiem dos iespēju, izmantojot savu radošo talantu, izpausties pasaules mērogā.

Konkursu “Global Innovation Tournament” vada ASV Stenfordas Universitātes Tehnoloģiju uzņēmējdarbības programma. Konkurss “Global Innovation Tournament” ir izaicinājums studentu grupām konkrētu problēmu risināšanā, kas tiek paziņota konkursa atklāšanas dienā. Konkursā “Global Innovation Tournament” studentiem aptuveni astoņās dienās jārada tik daudzi izvirzītās problēmas radošie risinājumu, cik viņu iztēlē ir iespējams.

Galarezultātā būs jāsagatavo īsa videofilma, kur komanda piedāvā savu problēmas atrisinājumu. Pēcāk videofilma tiks izvietota speciālā “YouTube” grupā. Problēma, kurai būs jāpiedāvā risinājumi, tiks atklāta 2009.gada 5.novembrī un rezultāts būs jāiesniedz līdz 13.novembrim. Labākie darbi no Latvijas tiks iesniegti starptautiskai vērtēšanai. Uzvarētāji tiks paziņoti 3.decembrī.

Lai piedalītos konkursā “Global Innovation Tournament”, nepieciešamas angļu valodas pamatzināšanas. Papildu informācija un saziņa— Mudīte Voitiša, e—pasts: sp@rsebaa.lv, mob.tel.27576908.

Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās

LIAALai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros tiek organizēts bezmaksas apmācību kurss „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē Banku augstskola. Continue reading “Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

RTU studentiem atlaide

meridian roomSIA „RTU-BT 1” „Expo Cafe”, kas atrodas Ķīpsalas ielā 8, Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā ir izbūvēta jauna klientu zāle, kas ieguvusi popularitāti studentu un citu apkārtnes iestāžu darbinieku vidū. Uzrādot RTU studentu apliecību vai RTU darbinieku identifikācijas karti Jūs saņemsiet 50% atlaidi ēdienam un 20% atlaidi pusdienu komplektam. Atsevišķu izstāžu laikā ieeja kafejnīcā pa 7.durvīm uzrādot RTU studentu apliecību vai RTU darbinieku identifikācijas karti.

Pat valdot lielai kņadai un rosībai, „Expo Cafe” atsaucīgais personāls vienmēr būs priecīgs Jūs apkalpot! Continue reading “RTU studentiem atlaide”