Gada siltākie svētki – Ziemassvētki

ZSBalle1 Hei! Vai esi jau izdomājis, kur pavadīt 4. decembri?
Ja nē, tad nāc pie mums uz DITF SP telpām M 1/3 – 205 vai zvani un iegādājies biļeti uz šī gada lielāko un labestīgāko Ziemassvētku labdarības balli.
Biļetes iespējams iegādāties pie:
Haralda Gribusta, 20226679
Aleksandra Borisenko, 29714834
Madaras Toras, 29970611
Biļešu skaits ierobežots, pasteidzies un nenokavē! Continue reading “Gada siltākie svētki – Ziemassvētki”

Studenti pasniegs antibalvu savam “labvēlim”

gada labvēlisLatvijas Studentu apvienība (LSA) novembra mēnesī mājaslapā www.lsa.lv veic studentu aptauju Studentu “labvēlis”, lai noskaidrotu kura no valsts bijušajām vai esošajām amatpersonām, pēc studentu domām, ir visvairāk vainojama pie šī brīža situācijas augstākajā izglītībā. Šīs aptaujas mērķis ir norādīt “uzvarējušai” amatpersonai uz tās politisko atbildību studentu priekšā. Continue reading “Studenti pasniegs antibalvu savam “labvēlim””