RTU 4. Matemātikas olimpiāde „mosties gaišais prāts!”

Vaplakatsi esi gatavs pārbaudīt savas matemātikas zināšanas un sacensties ar Latvijas vidusskolēniem? Tevi aizrauj interesanti matemātikas uzdevumi, vai vienkārši gribi labi pavadīt laiku kopa ar domājošajiem, tad piesakies matemātikas olimpiādei.

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Inženiermatemātikas katedru aicina tevi pierādīt savus spēkus, piedaloties RTU studentu 4. matemātikas olimpiādē un iegūstot vērtīgas un studenta dzīvē noderīgas balvas.

Olimpiāde, atkarībā no dalībnieku skaita, noritēs divās kārtās: atlase un fināls. Atlases kārta norisināsies 26.novembrī, plkst. 16:30, bet fināls būs jau pēc nedēļas – 4.decembrī, plkst. 9:00.
Savu dalību olimpiādei vari pieteikt līdz 19.novembrim, plkst. 19:00. Pieteikties tu vari aizpildot elektronisko pieteikuma ANKETU vai  saņemot anketas pie lektoriem un Inženiermatemātikas katedrā.

Ar sīkākiem olimpiādes noteikumiem vari iepazīties olimpiādes nolikumā.
Ja rodas kādi jautājumi raksti: olimpiāde@rtusp.lv
Piesakies un pārbaudi savus spēkus!

FSP vēlēšanas

VoteDITFStudent, nepaliec malā un nobalso par savas fakultātes studentu pašpārvaldi!!!
Fakultāšu studentu pašpārvalžu (FSP) vēlēšanas notiek vienu reizi gadā, kurās katrs attiecīgās fakultātes students var izteikt savu viedokli un lemt, kas viņu intereses pārstāvēs fakultātēs un RTU gaiteņos. Lai kandidāti tiktu ievēlēti attiecīgajā FSP, vēlēšanās ir jānobalso vismaz 10% attiecīgās fakultātes studentiem. Šogad FSP vēlēšanas norisināsies no 23.-27. novembrim. Continue reading “FSP vēlēšanas”