RTU Karjeras centra rīkotie semināri

Ļ. cien. student!

RTU Karjeras centrs aicina apmeklēt seminārus:

• 10.11.2010. Kaļķu ielā 1, 301.aud. plkst. 16:30 “Tavi pirmie soļi karjeras veidošanā”
  • 24.11.2010. Meža ielā 1/7 501. aud. plkst. 16:30 “Lursoft- tavs palīgs mācībās”. Iepriekšējā pieteikšanās šeit.

DITF zinātniskais seminārs

Lietišķo datorsistēmu katedra 10.novembrī aicina apmeklēt RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Ditf (Datorizācija, intelekts, tehnoloģijas, formalizācija) zinātniskā semināra 38. sanāksmi, kurā Aleksandrs Suhorukovs ziņos par pabeigtu promocijas darbu «Datorsistēmu testēšanas automatizācijas stratēģijas, metodes un efektivitāte».

Sanāksme 10.novembrī notiks no pulksten 16.15 līdz 17.45, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Meža ielā 1, 3.korpusā, 512.auditorijā.

Promocijas darba «Datorsistēmu testēšanas automatizācijas stratēģijas, metodes un efektivitāte» zinātniskā vadītāja – profesore Larisa Zaiceva.

Ditf zinātniskā semināra vadītājs – profesors Jānis Osis.

RTU 5. Matemātikas olimpiāde

Vai esi gatavs pārbaudīt savas matemātikas zināšanas un sacensties ar Latvijas vidusskolēniem? Tevi aizrauj interesanti matemātikas uzdevumi, un vēlies pārbaudīt savas zināšanas, tad piesakies matemātikas olimpiādei.
Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Inženiermatemātikas katedru aicina tevi izaicināt savu matemātisko prātu, piedaloties RTU studentu 5. matemātikas olimpiādē un iegūstot vērtīgas un studenta dzīvē noderīgas balvas – 1.vietai 1TB liels ārējais cietais disks un citas vērtīgas lietas. Continue reading “RTU 5. Matemātikas olimpiāde”