RTU studentu pašpārvaldes vēlēšanas notiks elektroniski

Nenokavē vēlēšanas!!!No 22. novembra līdz 26. novembrim notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pašpārvalžu vēlēšanas, kuras šogad iecerēts organizēt elektroniski. Šīs būs pirmās elektroniskās  vēlēšanas RTU studentu pašpārvalžu vēlēšanu vēsturē. RTU Studentu parlaments (SP) RTU fakultāšu studējošo pašpārvalžu vēlēšanas organizē katru gadu. Taču šogad ir krasi mainīta ierastā vēlēšanu forma – pilnībā atsakoties no klasiskajiem vēlēšanu biļeteniem un pārejot uz elektronisko vēlēšanu sistēmu. Continue reading “RTU studentu pašpārvaldes vēlēšanas notiks elektroniski”

Kiberspēļu Turnīrs!

kiberspēles25. novembrī Fantasy Parkā tiek rīkots pirmais RTU Kiberspēļu turnīrs. Sākums ir plkst21:00. Piesakies un izmanto iespēju iegūt labas balvas un atpūsties! Kas būs jādara?
Spēlē Counter-Strike turnīrā 2 pret 2 (dalībnieku skaits ierobežots, jāņem līdzi savs dators);

Noskaidro ātrāko braucēju Racing spēlēs gan ar auto, gan ar motocikliem. Pierādi savu roku un prāta veiklību Air Hockey, Shooter un Hoops spēlēs. Individuāla dalība (dalībnieku skaits nav ierobežots);
Kas tev jādara lai piedalītos?
Sūti savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz sports@rtusp.lv un piesaki savu dalību.
Kas ir galvenais?
Šis pasākums ir BEZ MAKSAS!
Sīkāka informācija sekos…

RTU Ziemassvētku gadatirgus

Gadatirgus plakātsPiedalies Ziemassvētku gadatirgū RTU ar paša darinātām lietiņām – brošas, kliņģerīši, ievārījumu burkas, pirmssesijas špikeri,  silts zeķu pāris vai jebkāda cita Tava radoša izpausme. Glīti noformētas dāvaniņas Ziemassvētku noskaņās.
Tā tik būs lustīga andele!!!
Ja pats nevēlies būt aiz andeles galda, nodod savu preci mums, mēs to mēģināsim notirgot.
Pirmo reizi GADATIRGUS RTU, kurā aicinām LUSTĪGĀ ANDELĒ gan radoši pārdot, gan arī izpārdot ziemas krājumus, kulināriskus gardumus, pašu darinātas rotas, sirsnīgas kartiņas… un vēl.. vēl..
Varbūt vēlaties ar kādu pavisam unikālu preci iepazīstināt plašāku auditoriju.
Variet veidot pat savas fakultātes andeles preču komplektu, pārdevēju komandu un realizēt dzīvē stratēģisko menedžmentu :)
Ir tik daudz interesantu lietiņu, pašu darinātu praktisku un ne tik praktisku fīčiņu… gaidīsim pieteikumus..
Pieteikumu iesniegt līdz 01.12.2010. – pielikumā pieteikuma anketa. Dalības maksa – 1 Ls.