No 8. – 21. februārim septiņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Liepājā un Valmierā notiks sociālo projektu konkursa „OPEN MIND” reģionālie pasākumi, kuros par reģiona sociālām vajadzībām diskutēs studenti, augstskolu vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji. Continue reading “Latvijas lielākajās pilsētās notiks “OPEN MIND 2012” diskusijas par reģionu sociālajām vajadzībām”

Piesakies ziemas atklātajam čempionātam “Mehu Stūre ’12″

Rīgas Tehniskās Universitātes Transporta un Mašīnzinību fakultātes Studentu Pašpārvalde, Mehi, jau atkal aicina 26.februārī studentus un citus interesentus sēsties pie sava auto stūres un ņemt dalību ziemas atklātajā čempionātā Mehu Stūre`12, kurš šogad notiks ziemas auto trasē Ādiņas, lai noskaidrotu ātrākos un izveicīgākos autovadītājus. Pirms pieteikties obligāti jāiepazīstas ar sacensību nolikumu, kuru vari atrast www.mehi.lv, pieteikšanās anketa arī atrodama mehu mājaslapā.

Pieteikšanās norisinās līdz 23. februāra plkst. 23.59. Pieteikšanās no organizatoru puses tiek apstiprināta saņemot dalības naudu – tā jāpārskaita uz mūsu pašpārvaldes biedrības “13. promociju padome – mehi” kontu. Rekvizītus sk. nolikumā. Dalības maksa – studentiem ar derīgu studenta apliecību 5Ls, pārējiem 7Ls. Continue reading “Piesakies ziemas atklātajam čempionātam “Mehu Stūre ’12″”