Remdē slāpes pēc zināšanām RTU Ūdens dienā

22. martā  no plkst. 12.30 līdz 16:00 ienāc RTU Būvniecības fakultātē 132. auditorijā un noskaties filmu par ūdens problēmām pasaulē, diskutē ar speciālistiem par ūdens resursu kvalitāti, apmeklē ūdens pētniecības laboratoriju, vēro eksperimentus un tiec pie žurnāla „GEO” abonementa, ja līdz tam esi atrisinājis krustvārdu mīklu angļu valodā par ūdeni!

RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļa, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūts un Būvniecības fakultātes Ūdens tehnoloģijas katedra aicina visus interesentus 22. martā atzīmēt Starptautisko ūdens dienu.

Studenti īpaši aicināti izkustināt savas pelēkās smadzeņu šūniņas un piedalīties ūdens tematikai veltītās krustvārdu mīklas atkošanā. Iepazīsties ar konkursa nosacījumiem šeit un krustvārdu mīklu lejupielādē ŠEIT . Continue reading “Remdē slāpes pēc zināšanām RTU Ūdens dienā”