Mācību ekskursija!

Piesakies vērtīgai mācību ekskursijai 16.martā!

Hei! Vai atceries vēl savas skolas laiku ekskursijas? Vai mazliet nepietrūkst sviestmaižu smērēšanas pirms brauciena, cīņas par sēdvietu autobusa aizmugurē un čipsu ēšanas ekskursijas laikā? RTU IEVF Studentu pašpārvaldes Ārējo sakaru un Studiju nodaļas ir apvienojušās, lai tieši Tevi 16.martā aizvestu īstā, zinātkāru un mērķtiecīgu studentu ekskursijā.

Šī ekskursija Tev piedāvā būt tādos Latvijā un arī ārpus tās robežām zināmos uzņēmumos kā AS „Dzintars”, „Draugiem.lv”, SIA „Valmiermuižas alus”, kā arī SIA „Jysk Linnen’n Furniture” un SIA „DO IT”. Tieši Tu varēsi redzēt šos uzņēmumus, izprast to darbību, mērķus, attīstības stratēģijas un uzdod sevi interesējošos jautājumus uzņēmumos strādājošajiem. Continue reading “Mācību ekskursija!”