Ekskursija- Iepazīsti uzņēmumus Tallinā!

Vai esi kādreiz domājis par mācībām kādā no Eiropas augstskolām vai darbu ārzemēs savā sfērā, profesionālā uzņēmumā?? Tieši Tev ir unikāla iespēja apmeklēt Tallinas uzņēmumu un iegūt informāciju par Eiropas universitātēm, kuras pieprasa tehniskus prātus!
Kad: 2. Aprīlī. Cikos un kā: Izbraucam 7:30 no Kaļķu ielas 1, atgriežamies ap 23:00

● ABB – viens no vadošajiem automātikas un elektroenerģētikas tehnoloģiju uzņēmumiem, kas saviem klientiem piedāvā elektroenerģētikas un automatizācijas produktus un sistēmas, risinājumus un servisu.

● Skype  – šķiet, ka šis vārds komentārus neprasa. Kaimiņvalsts radītais apvērsums interneta komunikāciju jomā.

● Centre for Biorobotics  – Tallinas tehniskajā universitātē radīts uzņēmums, kurš nodarbojas ar starpdisciplināru izpēti starp bioloģiju un inženierzinātnēm. Nodarbojas ar robotu būvi. Continue reading “Ekskursija- Iepazīsti uzņēmumus Tallinā!”