Arhitektu karnevāls „CIRKS”

CirksBērnībā burvju mākslinieki mums šķita visneparastākie cilvēki pasaulē; lauvas un tīģeri lika elpai aizrauties, bet cukurvates smarža un garša vēl joprojām atgādina par piedzīvotajiem brīnumiem.
Š.g. 18.martā Arhitektu karnevālā „CIRKS” RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Studentu pašpārvalde aicina satikties aizraujošajā, mistiskajā cirka pasaulē.

Ļauj vaļu fantāzijai un šajā naktī atļaujies pārtapt par visjautrāko vai – tieši otrādi – biedējošāko klaunu, nepārspējamāko burvju mākslinieku vai jebkuru citu tēlu no tavām bērnības atmiņām par cirku. Oriģinālāko tērpu īpašniekiem – balvas!
Cirka gaisotnē palīdzēs iejusties mistiskā cirka mūzika, par ko rūpēsies Double Faced Eels un DJ Dunke , žonglieri un akrobāti, konkursi un atrakcijas. Cirka arēnā darbosies arī bārs.
Tiekamies:
š.g. 18.martā Dirty Deal Café (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12/k2) no plkst. 21 līdz pat rītam. Continue reading “Arhitektu karnevāls „CIRKS””

Pārbaudi savus spēku Šaha turnīrā!

Vai Tu zini, kā pieteikt šahu 2 gājienos? Vai Tev patīk pārsteigt pretinieku ar negaidītu gājienu? Vai šahs Tavuprāt ir labs stratēģijas un plānošanas treniņš?

Parbaudi savus spēkus!

Piedalies LU Datorikas fakultātes 2. atklātajā čempionātā šahā, kas norisināsies 14.martā plkst 18.00 Raiņa bulvārī 19, 14. auditorijā.

Continue reading “Pārbaudi savus spēku Šaha turnīrā!”