DITF Spēļu vakars

HeHey, Student!

Semestris ilgst jau 7 nedēļas, un ir pienācis laiks savākties un sarīkot DITF spēļu vakaru. Vai vari noteikt kurš ir draugs un kurš ienaidnieks Mafijas līkločos? Vai esi pietiekami lokans, lai pārspētu pārējos Twisterī? Vai zini 101 veidu kā paskaidrot jebkādu vārdu, spēlējot Aliasu? Ja kaut uz vienu jautājumu atbildēji pozitīvi, tad ceturtdien 24.03 plkst. 16.30 esi laipni aicināts DITF Spēļu vakarā. Meža ielā 1/3 DITF Atpūtas stūrītī.
See You there :)

RTU DITF Robotikas kluba jaunumi

Noslēgušies divi darbnīcu cikli RTU DITF Robotikas klubā. Pagājušā gada nogalē tika veidotas līnijsekotāju būvēšanas dabrbnīcas, kurās piedalījās jaunās studiju programmas „Intelektuālas robotizētas sistēmas” bakalaura un maģistrantūras studenti. Baumo, ka semināros iemaldījās arī daži ķīmiķi…
Robotistiem bij uzdevums katram izveidot savu komandu iesaistot vismaz vienu cilvēku no malas. Continue reading “RTU DITF Robotikas kluba jaunumi”

Leģenda par pasākumu „Pazudušie”

Vēstījums drosminiekiem!Tumšā piektdienas vakarā cilvēce pirmo reizi uzzināja par šo mistikas pilno mežu. Klīst baumas, ka mežā valda kāds pārdabisks spēks. Avīzes nepārtraukti ziņo par bezvēsts pazudušiem cilvēkiem – gan bērni, gan sievietes, gan daudz ko piedzīvojuši vīri – neviens netiek žēlots. Un visu meklējamo personu pēdas ved tieši uz šo nelaimīgo mežu, kur pazūd kā nebijušas.

Joprojām nav skaidrs, kas notiek šajā vietā, taču viens ir zināms droši – tas ir bīstami! 15.04 – 17.04 norisināsies slepena operācija „Pazudušie”. Jauniešu grupas tiks sūtītas šajā mežā, lai stātos pretī tam, kas mūs apdraud! Continue reading “Leģenda par pasākumu „Pazudušie””

RTU Pirmskonferences seminārs

Tuvojas 52. Studentu Zinātniskā un tehniskā konference, kura norisināsies jau aprīlī. Izmanto iespēju apmeklēt RTU Pirmskonferences semināru 30. un 31. martā! Seminārs ieteicams arī studentiem, kam šogad jāaizstāv bakalaura darbs.
Seminārā uzzināsi:
•kā noris zinātniskā darba prezentēšana (t.sk. arī bakalaura darbu aizstāvēšana);
•ar ko atšķiras zinātniskā prezentācija no citām prezentācijām;
•kā atstāt vislabāko iespaidu par savu pētījumu;
•daži triki kā izvairīties no nepatīkamiem auditorijas jautājumiem. Continue reading “RTU Pirmskonferences seminārs”