Robotikas interesentus aicina piedalīties Robotikas forumā

Š.g. 19. martā robotikas entuziasti tiek aicināti piedalīties Robotikas forumā, lai iepazītos ar Latvijas zinātnieku sasniegumiem robotikā, robotikas apmācības metodēm un kopīgi diskutētu par Latvijas robotikas attīstību.
Robotikas forums 19.martā no plkst. 9.30 līdz 17.00 norisināsies Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1 – 301.telpā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Visus interesentus lūdzam pieteikties līdz 15.martam, aizpildot reģistrācijas anketu, kas atrodama www.robotika.lv . Robotikas foruma programma ir pieejama ŠEIT Continue reading “Robotikas interesentus aicina piedalīties Robotikas forumā”

RTU Boulinga turnīrs

Tuvojoties pavasarim jāsāk atkal aktīvi nodarboties ar sportu. Tādēļ Studentu parlaments rīko ikgadējo RTU Boulinga turnīru Zelta boulinga centrā. Pasākums šogad notiek ar divām atlases kārtām, kurās katrā piedalās 10 komandas. Viena komanda drīkst piedalīties tikai vienā atlases kārtā. Komandā 5 dalībnieki, un netiek dalīti dzimumi. Dalības maksa ir 5 Ls no komandas, kas ir jāsamaksā līdz 11. marta 16:00 Studentu parlamentā Āzenes ielā 22. Continue reading “RTU Boulinga turnīrs”

ANGĻU valodas olimpiādes I kārta 9.martā ORTUSā!

Studē kādā no RTU bakalaura vai maģistra studiju programmām? Nepalaid garām RTU Angļu valodas olimpiādi! I kārtā 9.martā piedalīties var RTU bakalaura un maģistrantūras students. Tev atliek vien iegriezties savā ORTUS profilā un pierādīt, ka esi gana zinošs, lai iekļūtu 100 labāko finālistu kārtā.
II kārta 17. martā RTU Angļu valodas olimpiādes fināls. Olimpiādē klātienē RTU students varēs pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas lasīšanā, rakstīšanā, valodas izmantošanā un klausīšanās prasmēs.  Continue reading “ANGĻU valodas olimpiādes I kārta 9.martā ORTUSā!”