DITF atpūtas stūrītis

Katrs zina, ka brīvais laiks ir patīkamākā daļa saspringtajā dienas ritējumā. Pēc laba darba, laba atpūta! Tādēļ, ja Tev, student, šo laiku gribas pavadīt mājīgās, siltās un, pats galvenais, studentiskās telpās- nāc uz DITF atpūtas stūrīti Meža ielā 1/3-217.kabinetā! Šī ir vieta, kur atpūsties kopā ar citiem. Sarunas par un ap jaunākajām un karstākajām aktualitātēm, relaksācija pēc lekcijām, neizdarīto mājas darbu pildīšana, silta un garda kafija, nepieciešamības gadījumā- vieta, kur pagulēt, lai dotos tālākajās ikdienas gaitās.
Kā jau īstam DITF studentam, ir iespēja uzlādēt savu portatīvo datoru. Rindā uz elektrības padeves vietām nebūs jāstāv- rozešu ir vairāk nekā Tu varētu cerēt. Droši nāc- kopā jautrāk!

Tava DITF SP Continue reading “DITF atpūtas stūrītis”