Izsludināta pieteikšanās dalībai «Erasmus» programmā

RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments (SSAD) izsludinājis pieteikšanos Erasmus apmaiņas studijām un praksei. Dokumentu iesniegšanas termiņš apmaiņas studijām 2011./2012.studiju gada rudens semestrī un praksēm Eiropas Savienības uzņēmumos – 2011.gada 23.februāris. Dokumenti jāiesniedz RTU SSAD, Kaļķu ielā 1, 307. vai 302.telpā!Uzzini vairāk par «Erasmus» sniegtajām iespējām un stipendijām! Atnāc uz Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta rīkoto informatīvo pasākumu visiem interesentiem š.g. 9.februārī plkst.15 Kaļķu ielā 1, 301.telpā! Continue reading “Izsludināta pieteikšanās dalībai «Erasmus» programmā”

Ar ISIC atlaides kino!

Skaties ar ISIC savas mīļākās filmas!

Nosvini jauno semestri kopā ar ISIC un Forum Cinemas! No 21. – 28. Janvārim nāc uz Kino Citadele (11.janvāra iela 8), uzrādi savu ISIC karti un saņem 15% atlaidi visiem seansiem laikā līdz 18:00! Tev vairs nav jāizvēlas – skaties visas savas iemīļotākās filmas!
Seansu saraksts – www.forumcinemas.lv

Krustvārdu mīklu risināšanas konkurss

Britu padome aicina skolēnus, studentus un citus interesentus piedalīties krustvārdu mīklu risināšanas konkursā angļu valodā.

Piedalīties konkursā var, apmeklējot Britu padomes mājaslapu, atbildot uz sešiem krustvārdu mīklas jautājumiem un iesūtot atslēgas vārdu Britu padomes norādītājā formā līdz 28. februārim.

Krustvārdu mīklu risināt palīdzēs Britu padomes bezmaksas angļu valodas apguves resurss “LearnEnglish“. Tajā varēs uzzināt ne tikai krustvārdu mīklas pareizās atbildes, bet arī uzlabot un papildināt angļu valodas zināšanas. Continue reading “Krustvārdu mīklu risināšanas konkurss”