Sākas pieteikšanās peak Time 2011

Peaktime info plakātsLīdz 6. februārim jebkurš bakalaura programmas students, kam interesē uzņēmējdarbība un ekonomika, var pieteikties konkursam Peak Time 2011, kuru organizē Rīgas Ekonomikas augstkolas (REA) studenti. Konkursa plānotais dalībnieku skaits pārsniedz 2000 studentu no vismaz 50 pasaules valstīm. Ikgadējais konkurss šogad norisināsies jau divpadsmito reizi.

Peak Time konkursā piedalīties aicināti jauni, talantīgi un enerģiski jaunieši no visas pasaules. Sacensība notiek, studentiem risinot sarežģītas problēmsituācijas, ko nodrošina dažādi palīglīdzekļi – biznesa simulācijas, problēmsituāciju pētīšana, tikšanās ar vieslektoriem un meistarklases -, un visbeidzot tiek noskaidroti labākie no labākajiem. Peak Time 2011 ir tā vieta, kur satiekas studenti un bizness. Tā ir lieliska iespēja tuvināt studentus, universitātes un uzņēmumus. Continue reading “Sākas pieteikšanās peak Time 2011”