Iesniedz pieteikumu uz sociālo stipendiju

DokumentiSveiks, student! Sniega kupenas aiz loga liecina par to, ka kārtējā sesija ir klāt, bet pēc tās arī jauns mācību semestris. Tāpēc vēlējāmies Tevi informēt, ka no 15. janvāra RTU Studentu parlaments pieņem iesniegumus valsts stipendiju saņemšanai pēc sociālajiem kritērijiem. Iesniegumus var iesniegt jaunajā RTU SP birojā Āzenes ielā 22 līdz 10. februārim. Sīkāk par jaunā RTU SP biroja atrašanās vietu un darba laikiem lasi ŠEIT.

Atgādinām, ka RTU SP pieņem iesniegumus stipendijām TIKAI pēc sociālajiem kritērijiem. Ja pretendē uz stipendijas saņemšanu pēc atzīmēm, tad iesniegums, lai pieteiktos stipendijai līdz 10. februārim ir jāiesniedz savas fakultātes vai filiāles dekanātā! Continue reading “Iesniedz pieteikumu uz sociālo stipendiju”

Akcija Ķīpsalas peldbaseinā

Student! Izmanto unikālo Ķīpsalas peldbaseina piedāvājumu februārī! Ņem līdzi derīgu RTU studenta apliecību, draugu un peldiet 45 min. tikai par Ls 1 katrs. Nākamajā dienā Tu varēsi peldēt 45 min. bez maksas.

ATKLĀTA PIETEIKŠANĀS RTU BIZNESA INTEREŠU KLUBAM «PORTFELIS»

RTU Biznesa interešu klubs Portfelis 2011Kopš 2010. gada RTU Karjeras centrs sadarbībā ar RTU TMF SP biedriem piedāvā gada garumā iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību ar mērķi sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.Lai kļūtu par RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» biedru, Tev ir jāiesūta līdz 31. janvārim uz e-pastu karjera@rtu.lv :
•sava motivācijas vēstule ;
•pēdējā semestra sekmju izraksts .

50 labākajiem tiks sniegta iespēja :
•iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību RTU lektori, gan pazīstamu uzņēmumu pārstāvju pavadījumā;
•satikt domubiedrus;
•piedalīties neformālajos pasākumos;
•apmeklēt praktiskās nodarbības;
•saņemt RTU tālākizglītības apliecību. Continue reading “ATKLĀTA PIETEIKŠANĀS RTU BIZNESA INTEREŠU KLUBAM «PORTFELIS»”