Ziemas sporta spēles

Šogad “Ziemas sporta spēles” būs un tās būs slēpošanas kalnā “Reiņa Trase”. Tās notiks tieši pēc sesijas 4. februārī. Studentiem, kas piedalīsies spēlēs būs attaisnotas nokavētās nodarbības. Līdzi jāņem, protams, ziemas apģērbs un labs garastāvoklis. Izbraukšana notiek plkst. 9:00 no Kaļķu ielas 1. Uz kalna esam no plkst. 10:00 līdz 16:00.
Pieteikšanās uz autobusu un uz dalību sporta spēlēs jāsūta elektroniski uz sports@rtusp.lv – vārds, uzvārds, fakultāte, kurss, grupa un studenta apliecības numurs. Ja vēlies pieteikt vietu autobusā pieraksti to klāt. Autobusā vietu skaits ierobežots. Continue reading “Ziemas sporta spēles”

Jaunieši tiksies ar potenciālajiem darba devējiem

Jaunieši, kuri vēlas spert pirmo soli karjeras veidošanā, no š.g. 14. – 18. februārim aicināti piedalīties „Atvēro durvju nedēļā” un doties ekskursijās uz divdesmit dažādu nozaru uzņēmumiem. Iepriekšējo gadu dalībnieku aptaujas rezultāti rāda, ka 97% jauniešu viedoklis par uzņēmumiem mainījies uz labo pusi, kā arī 73% izvēli par karjeras ceļu izdarījuši tieši projekta iespaidā. Pieteikšanās sev interesējošām ekskursijām – no 1.februāra portālā Prakse.lv. Continue reading “Jaunieši tiksies ar potenciālajiem darba devējiem”