Chill-out underground:antistress

Sesijas radītais stress nomāc un dzīve sāk rādīties drūmās krāsās? Chill, viss būs kārtībā! Nāc uz “Chill-out underground: antistress” pasākumu jau 5. janvārī plkst. 20:00 RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Ķīpsalā! Jogas speciālistu pavadībā Tev būs iespēja atgūt iekšējo mieru, tādējādi liekot pamatu veiksmīgai sesijas eksāmenu nokārtošanai! Nomierinošas tējas un patīkama atmosfēra – tas ir tieši tas, kas Tev nepieciešams šajā laikā! Tiekamies! :)

Par RTU rektoru ievēlēts Leonīds Ribickis

Rīgas Tehniskās universitātes Akadēmiskās sapulces sēdē par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoru otrdien, 28. decembrī, ievēlēts akadēmiķis Leonīds Ribickis.
Jau ziņots, ka uz RTU  rektora amatu kandidēja RTU zinātņu prorektors profesors Leonīds Ribickis un RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis.
Balss tiesības bija 200 Akadēmiskās sapulces locekļiem. Par L. Ribicki tika atdotas 147 balsis.
Jaunievēlētais rektors sāks pildīt amata pienākumus pēc viņa apstiprināšanas Latvijas Republikas Ministru kabinetā. Continue reading “Par RTU rektoru ievēlēts Leonīds Ribickis”

EESTEC tagad arī Lietuvā

Ar lielu prieku paziņojam, ka turpmāk EESTEC tiks pārstāvēta arī Lietuvā – organizācijai ir pievienojusies studentu grupa no Viļņas universitātes!
Mums, EESTEC JLC Riga studentiem, tas dod vēl vienu iespēju doties uz starptautiskiem semināriem pavisam netālu no mums!

Cerams, ka jau tuvākajā nākotnē Observer Vilnius kļūs par Junior Local Committee un rīkos mums pieejamus, interesantus pasākumus.